Зимна подготовка 2011

2011-02-19 00:01:00

Oтбор Дата Ден Събитие Място Рез
Литекс 08.01.2011
09-22.01.2011
22.01.2011
24-02.02.2011
26.01.2011
26.01.2011
29.01.2011
01.02.2011
04.02.2011
06-19.02.2011
09.02.2011
12.02.2011
15.02.2011
18.02.2011
събота

събота

сряда
сряда
събота
вторник
петък

сряда
събота
вторник
петък

Начало на подготовката
Подготв. лагер
Литекс – Брестник
Подготв. лагер
Литекс – Лудогорец
Литекс – Септември Симитли
Литекс – Монтана
Литекс – Вихрен
Литекс – Малеш
Подготв. лагер
Литекс – КФП Клуж
Литекс – Лех Познан
Литекс – Терек Грозни
Литекс – Карпати Львов
Ловеч
Свиленград
Свиленград
Сандански
Сандански
Сандански
Сандански
Сандански
Сандански
Анталия
Анталия
Анталия
Анталия
Анталия

5:0

0:1
2:0
4:0
2:0
0:0

2:3
2:0
2:1
3:3


Левски 10.01.2011
13-27.01.2011
26.01.2011
28-03.02.2011
04-18.02.2011
06.02.2011
07.02.2011
09.02.2011
11.02.2011
15.02.2011
17.02.2011
20.02.2011
понеделник

сряда

неделя
понеделник
сряда
петък
вторник
четвъртък
неделя

Начало на подготовката
Подготв. лагер
Левски – Александруполис
Подготв. лагер
Подготв. лагер
Левски – Дубница
Левски – Белхатув
Левски – Теплице
Левски – Динамо
Левски – Пилзен
Левски – Отелул
Левски – Чавдар Етрополе
София
Гърция
Гърция
София
Агия Напа
Агия Напа
Агия Напа
Агия Напа
Агия Напа
Агия Напа
Агия Напа
София
 

4:0

2:2
1:0
2:1
3:1
1:2
2:2
3:0


Черноморец 05.01.2011
05-20.01.2011
21-28.01.2011
29.01.2011
30.01.2011
02-14.02.2011
05.02.2011
07.05.2011
09.02.2011
11.02.2011
19.02.2011
сряда

събота
неделя

събота
понеделник
сряда
петък
събота

Начало на подготовката
Подготв. лагер
Подготв. лагер
Черноморец – Светкавица
Черноморец – Добруджа
Подготв. лагер
Черноморец – Винтертур
Черноморец – Вълчеа
Черноморец – Адмира Т
Черноморец – Бран
Черноморец – Сливен
Бургас
Бургас
Поморие
Поморие
Поморие
Aнталия
Aнталия
Aнталия
Aнталия
Aнталия
Поморие

1:0
1:0

1:1
2:1
5:2
0:0
отм


Локомотив Сф 06.01.2011
12-28.01.2011
25.01.2011
28.01.2011
05.02.2011
08.02.2011
12.02.2011
15.02.2011
четвъртък

вторник
петък
събота
вторник
събота
вторник

Начало на подготовката
Подготв. лагер
Вихрен – Локо Сф
Малеш – Локо Сф
Локо Сф – Интер Баку
Локо Сф – Спартак Трнава
Локо Сф – Млада Болеслав
Локо Сф – Работнички
София
Сандански
Сандански
Микрево
Анталия
Анталия
Анталия
Анталия
 

1:4
0:4
1:1
1:1
1:1
0:1


ЦСКА 10.01.2011
15-25.01.2011
24.01.2011
28.01.2011
31.01.2011
02-18.02.2011
04.02.2011
06.02.2011
08.02.2011
09.02.2011
12.02.2011
15.02.2011
19.02.2011
понеделник

понеделник
петък
понеделник

петък
неделя
вторник
сряда
събота
вторник
събота

Начало на подготовката
Подготв. лагер
ЦСКА – Вихрен
ЦСКА – Спортист Своге
ЦСКА – Чавдар Етрополе
Подготв. лагер
ЦСКА – Лудогорец
ЦСКА – Черноморец Одеса
ЦСКА – Металург Донецк
ЦСКА – Амкар Перм
ЦСКА – Гурник Забдже
ЦСКА – Васлуй
ЦСКА – Чавдар БС
София
Гърция
Ксанти
Правец
Правец
Анталия
Анталия
Анталия
Анталия
Анталия
Анталия
Анталия
София

3:0
6:0
0:0

2:0
1:0
1:0
3:2
0:0
2:1
2:1


Локомотив Пд 05.01.2011
05-10.01.2011
10-22.01.2011
20.01.2011
22.01.2011
25.1-15.2.2011
26.01.2011
28.01.2011
31.01.2011
03.02.2011
05.02.2011
08.02.2011
10.02.2011
12.02.2011
14.02.2011
18,02.2011
сряда

четвъртък
събота

сряда
петък
понеделник
четвъртък
събота
вторник
четвъртък
събота
понеделник
петък

Начало на подготовката
Подготв. лагер
Подготв. лагер
Вихрен – Локо Пд
Пирин – Локо Пд
Подготв. лагер
Локо Пд – Лех Познан
Локо Пд – Стрьомгодсет
Локо Пд – Локомотив Москва
Локо Пд – Зенит Ст. Петербург
Локо Пд – Кубан Краснодар
Локо Пд – Застафони
Локо Пд – Шандонг Луненг
Локо Пд – Полония
Локо Пд – Марбея
Локо Пд – Димитровград
Пловдив
Пловдив

Сандански
Сандански
Марбея
Марбея
Марбея
Марбея
Марбея
Марбея
Марбея
Марбея
Марбея
Марбея
Пловдив

 

1:2
3:1

0:4
2:0
0:2
1:2
0:3
0:3
1:1
3:3
2:0
5:1


Славия 07.01.2011
12-26.01.2011
21.01.2011
25.01.2011
28.01.2011
29.01.2011
02-16.02.2011
04.02.2011
06.02.2011
08.02.2011
11.02.2011
13.02.2011
14.02.2011
15.02.2011
19.02.2011
петък

петък
вторник
петък
събота

петък
неделя
вторник
петък
неделя
понеделник
вторник
събота

Начало на подготовката
Подготв. лагер
Славия – Банско
Славия – Пирин Разлог
Славия – Лудогорец
Славия – Чавдар Етрополе
Подготв. лагер
Славия – Олександрия
Славия – Партизан
Славия – Брно
Славия – Амкар
Славия – Криля Советов
Славия – Вълчея
Славия – Петролул
Славия – Доростол
София
Сандански
Сандански
Сандански
София
София
Анталия
Анталия
Анталия
Анталия
Анталия
Анталия
Анталия
Анталия
София
 

2:1
0:1
0:0
3:0

1:4
0:0
1:2
3:4
0:0
3:0
0:1
2:0


Берое 10.01.2011
15-27.01.2011
01.02.2011
02-11.02.2011
04.02.2011
05.02.2011
09.02.2011
09.02.2011
11.02.2011
16.02.2011
19.02.2011
понеделник

вторник

петък
събота
сряда
сряда
петък
сряда
събота

Начало на подготовката
Подготв. лагер
Берое – Спартак Пд
Подготв. лагер
Добруджа – Берое
Калиакра – Берое
Балчик – Берое
Несебър – Берое
Поморие – Берое
Берое – Любимец
Aрка Гдиня – Берое
София
Анталия
Ст. Загора
Варна
Албена
Албена
Албена
Обзор
Албена
Aлбена
Гдиня
 

3:0

2:0
1:0
4:3
0:1
0:0
5:1
1:1


Черно море 10.01.2011
25.01.2011
28.01.2011
31.01.2011
02-17.02.2011
05.02.2011
07.02.2011
09.02.2011
12.02.2011
15.02.2011
понеделник
вторник
петък
понеделник

събота
понеделник
сряда
събота
вторник

Начало на подготовката
Черно море – Светкавица
Черно море – Несебър
Поморие – Черно море
Подготв. лагер
Черно море – Университатя
Черно море – Челик
Черно море – Пандури
Черно море – Дукла
Черно море – ХИТ Горица
Варба
Варна
Обзор
Поморие
Анталия
Анталия
Анталия
Анталия
Анталия
Анталия
 
5:0
2:2
0:1

0:1
1:1
1:1
1:1
2:0


Калиакра 05.01.2011
16-29.01.2011
22.01.2011
26.01.2011
29.01.2011
05.02.2011
09.02.2011
11.02.2011
16.02.2011
18.02.2011
сряда

събота
сряда
събота
събота
сряда
петък
сряда
петък

Начало на подготовката
Подготв. лагер
Малеш – Калиакра
Ботев Враца – Калиакра
Вихрен – Калиакра
Калиакра – Берое
Калиакра – Светкавица
Kaлиакра – Доростол
Калиакра – България (19)
Калиакра – Спортист Своге
Каварна
Мелник
Ново Делчево
Мелник
Мелник
Варна
Албена
Албена
Албена
Албена
 

1:6
0:1
0:2
1:0
2:2
2:2
2:0
1:0


Монтана 10.01.2011
22.01.2011
26.01.2011
29.01.2011
01.02.2011
05.02.2011
07.02.2011
09.02.2011
11.02.2011
15.02.2011
19.02.2011
понеделник
събота
сряда
събота
вторник
събота
понеделник
сряда
петък
вторник
събота
Начало на подготовката
Монтана – Чавдар Бяла Слатина
Монтана – Доростол
Монтана – Литекс
Монтана – Спортист Своге
Монтана – Лугано
Монтана – Храдец Кралове
Монтана – Черноморец Одеса
Монтана – Хоризонт
Монтана – Хаугезунд
Монтана – Етрополе
Монтана
с. Дамяница

Сандански
Правец
Анталия
Анталия
Анталия
Анталия
Анталия
Правец

 
0:0
4:1
0:4
2:1
0:4
1:1
2:0
2:0
2:3
8:1

Миньор Перник

12.01.2011

16-28.01.2011
22.01.2011
25.01.2011
28.01.2011
04.02.2011

06-19.02.2011
09.02.2011
10.02.2011
12.02.2011
15.02.2011
16.02.2011
18.02.2011

сряда

събота
вторник
петък
петък

сряда
четвъртък
събота
вторник
сряда
петък

Начало на подготовката

Потготв. лагер
Вихрен – Миньор
Малеш Микрево – Миньор
Пирин – Миньор
Миньор – Ботев Враца

Потготв. лагер
Миньор – Търгу Муреш
Миньор – Локомотив Загреб
Миньор – Университатя Кр.
Миньор – Черноморец Одеса
Миньор – Есберг
Mиньор – ГКС Катовице

Перник

Благоевград
Мурсалево
Благоевград
Благоевград

Мурсалево
Алания
Алания
Алания
Алания
Алания
Алания
Алания

 

1:0
0:5
4:3
0:1

0:1
1:0
1:1
2:2
2:1
2:1


Академик София 10.01.2011
20.01.2011
21.01.2011
25.01.2011
02.02.2011
02.02.2011
03.02.2011
04.02.2011
07.02.2011
09.02.2011
13.02.2011
16.02.2011
17.02.2011
понеделник
четвъртък
петък
вторник
сряда
сряда
четвъртък
петък
понеделник
сряда
неделя
сряда
четвъртък
Начало на подготовката
Академик – Доростол
Академик – Чавдар БС
Академик – Спортист Своге
Академик – Олимпи Рустави
Академик – Вил
Академик – Сент Гален II
Академик – Киасо
Академик – Рапид Виена II
Академик – Сараево
Академик – Делта Медина
Академик – Гандзасар
Академик – Улисес Ереван
София
София
София
София
Анталия
Анталия
Анталия
Анталия
Анталия
Анталия
Анталия
Анталия
Анталия
0:2
1:1
отл
0:1
1:0
3:3
2:3
1:0
1:2
1:1

0:0


Пирин 10.01.2011
21.01.2011
22.01.2011
25.01.2011
28.01.2011
02.02.2011
04.02.2011
05.02.2011
09.02.2011
12.02.2011
15.02.2011
19.02.2011
понеделник
петък
събота
вторник
петък
вторник
петък
събота
сряда
събота
сряда
събота
Начало на подготовката
Пирин – Пирин Разлог
Пирин – Локомотив Пд
Пирин – Банско
Пирин – Миньор Пк
Септември Симитли – Пирин
Пирин – Пирин ГД
Пирин – Видима Раковски
Пирин – Етър
Пирин – Малеш
Пирин – Пирин Разлог
Пирин – Вихрен
Благоевград
Благоевград
Благоевград
с. Рилци
Благоевград
Симитли
с. Дъбница
с. Рилци
Благоевград
Благоевград
Благоевград
Мурсалево
 
1:1
3:1
1:1
4:3
0:4
0:0
2:1
1:0
0:0
пр.
1:0

Сливен 10.01.2011
21.01.2011
25.01.2011
26.01.2011
29.01.2011
29.01.2011
05,02.2011
09.02.2011
12.02.2011
15.02.2011
19.02.2011
22.02.2011
понеделник
събота
вторник
сряда
събота
събота
събота
сряда
събота
сряда
събота
вторник
Начало на подготовката
Сливен – Димитровград
Загорец – Сливен
Сливен – Ботев Пловдив
Сливен – Доростол
Сливен – Тунджа
Любимец – Сливен
Поморие – Сливен
Сливен – Несебър
Свиленград – Сливен
Сливен – Черноморец
Сливен – Янтра
Сливен
с. Самуилово
Нова Загора
с. Самуилово
Сливен
Сливен
Любимец
Поморие
Сливен
Свиленград
Сливен
Сливен
 
4:2
1:2
1:1
1:0
4:0
2:2
1:1
2:1
0:1
отм
7:2

Видима Раковски 10.01.2011
10-30.01.2011
22.01.2011
26.01.2011
31-09.02.2011
02.02.2011
05.02.2011
06.02.2011
07.02.2011
09.02.2011
12.02.2011
16.02.2011
19.02.2011
понеделник

събота
сряда

сряда
събота
неделя
понеделник
сряда
събота
сряда
събота

Начало на подготовката
Подготв. лагер
Видима – Любимец
Етър – Видима
Подготв. лагер
Септември – Видима
Пирин – Видима
Пирин 2001 – Видима
Банско – Видима
Малеш – Видима
Видима – Ботев Враца
Видима – Спартак Плевен
Светкавица – Видима
Севлиево
Севлиево
Севлиево
В.Търново
Благоевград
Благоевград
с. Рилци
Сандански
Сандански
Благоевград
Севлиево
Севлиево
Търговище
 

1:1
1:1

2:1
2:2
0:3
0:0
1:1
1:2
отм

Вашият коментар