2011-03-26 21:17:00
Шансовете си отидоха, признават нашите
Българските национали не скриха разочарованието си от нулевото равенство срещу Швейцария. Те смятат, че са играли добре в срещата, но са нямали късмет. "Трикольорите" изразиха надежда, за по-добро представяне в следващия квалификационен цикъл.
"Точката не е достатъчна нито на нас, нито на тях. Във всички зони на терена се представихме добре, но въпреки шансовете, не успяхме да вкараме. Продължаваме да се борим", каза след мача вратарят Николай Михайлов, който на два пъти спаси сигурни голове.
"Раздадохме се, но нямахме шанс да вкараме. Млад отбор сме, вероятно ще покажем по-добри игри в следващите квалификации. Има каво да се иска от нас. Трябва много да работим, за да ставаме по-добри и да си вкарваме положенията. На 24 години съм, беше ми време за националния отбор", каза дебютантът Иван Бандаловски.
"И днес ни настигна малшансът. Не мога да кажа, че кой знае колко силен отбор беше срещу нас. Просто не се получиха нещата. Докато мога, ще помагам на националния отбор. Няма да се откажа от него", бе мнението на ветерана Станислав Ангелов.
"Късметът е много важен, а днес го нямахме. Ще се борим и ще обиграваме отбор за следващите квалификации", заяви на свой ред игралият като крило тази вечер Станислав Манолев.
"Шансовете ни вече ги няма. Черна гора трудно ще ги минем. Младите в отбора ме обнадеждиха с играта си. Нека показват все така добри игри и да ни класират за следващото световно първенство", коментира Здравко Лазаров.
"Не играхме зле, виждам напредък. Ако играем така занапред, ще имаме успех. Има още мачове, в които ще се борим за победи. Яд ме е, че не взехме пълния брой точки", разочарован беше и Благой Георгиев.
"Не се чувствам добре, защото не победихме. Имаше какво още да покажа, Матеус ще каже как съм играл. Тежи националната фланелка. Дано занапред показваме още по-добри игри. Дано да бием Черна гора там, после и Англия", каза след мача дебютантът Спас Делев.
