И Локо София преби Малеш

2011-01-28 23:22:00

Американец с големи шансове да подпише с "железничарите"

Тежката серия за Малеш Микрево в контролите продължи с нов разгром, този път с 0:4 от Локомотив София. Досега Микрево за два мача инкасира други 11 гола (6 срещу Калиакра и 5 срещу Миньор), а отбеляза едва един.

Мачър днес сложи край край на лагера на "червено-черните" в Сандански. Две попадения за Локомотив вкара американското крило Джамал Джонсън, който е на проби. Един гол добави Жозе Диас, а Марчо Дафчев от дузпа оформи крайния резултат.

Старши треньорът на Локомотив Диян Петков пусна в игра отново и четиримата чужденци, които са на проби. Преди почивката той даде шанс на повече резерви плюс Светослав Дяков, Савич и Джонсън, който игра днес 90 минути и най-вероятно футболистът на английския Милтън Кийнс Донс (отборът заел мястото на култовия Уимбълдън) ще подпише договор.

Състав на Локомотив София: Валентин Галев, Ивайло Димитров, Дарко Савич, Илиян Гаров, Атанас Атанасов, Калоян Караджинов, Светослав Дяков, Искрен Писаров, Джамал Джонсън, Юсуф, Преслав Йорданов (Боян Пейков, Кристиан Добрев, Йордан Върбанов, Сахер, Жозе Диас, Александър Манолов, Румен Горанов, Иво Иванов, Марчо Дафчев, Владислав Романов)