Канарчетата отварят Капалъ Чарши в Анталия

2015-01-08 12:36:00

Ботев Пловдив може да продаде футболисти в Турция при изгодни оферти.

 

Вариантът е трансферите да се осъществят по време на лагера на "канарчетата" в курорта Анталия на южната ни съседка, който ще се проведе от 2 до 11 февруари.

 

Там те ще изиграят три контроли, през които футболистите на пловдивския тим ще бъдат наблюдавани от турски мениджъри. По тяхна информация отбори от Турция, Азербайджан и Казахстан проявяват интерес към Милен Гамаков, Цветелин Чунчуков, Мариян Огнянов, Момчил Цветанов, Пламен Николов и Лъчезар Балтанов.

 

Ръководството е склонно да се раздели с някои от играчите си при по-добра оферта. За по младите си футболисти от пловдивския клуб ще искат минимум 700 000 евро. В случай на изгодна сделка Ботев ще се подсигури финансово до края на първенството на "А" група.

Вашият коментар