Клубна легенда каза Да на Гонзо

2015-04-15 11:14:00

Левски е много близо до финализирането на първия си летен трансфер. Мариян Огнянов е пред завръщане на "Герена".

От "Герена" разкриха, че халфът е дал принципното си съгласие да се върне. Двете страни дори са обсъдили финансовите параметри по сделката.

Юношата на сините, който към днешна дата е собственост на Ботев Пловдив, ще дойде в Левски като свободен агент.Контрактът му с Ботев изтича лятото и няма изгледи да бъде продължен.

Преди старта на сезона спортният директор Георги Иванов пробва да върне Огнянов. Той се възползва от кризата в Ботев, за да отправи предложение към Мариян.

Тогава халфът, който прави страхотен сезон за Ботев, отказа. Сега обаче се очаква Огнянов да приеме предложението на сините.

Вашият коментар