Коце Хазуров пак бележи в Израел

2011-03-06 12:42:00

"Българския" Бней Сахин и Апоел ПТ се сбиха, съдията прекрати мача

Костадин Хазуров вкара гол при драматичното равенство 1:1 между Бней Сахнин и Апоел Петах Тиква в среща от 25-ия кръг на израелската Леумит Лига. Това беше неговото трето попадение с екипа на Бней Сахнин, което изкачи отбора на 14-то място с 20 точки.

В срещата, в която участие за Бней Сахнин взе и Даниел Митев, първи гол вкараха гостите в 17-та минута чрез Загури. В
четвъртата минута на даденото от съдията продължение обаче Костадин Хазуров успя да преодолее вратаря на Апоел и хвърли в екстаз публиката.

Секунди след подновяването на играта главният съдия свири край на мача и разгорещи допълнително страстите на терена. Особено активен беше играчът на Бней Сахнин – Пати Йейе Ленкебе, който почти се сби със съперник, но охраната го спря.

Ексцесиите продължиха за кратко и в съблекалните.