Купа на България, осминафинали, резултати

2010-12-04 15:14:00

В различни градове на страната се изиграха мачовете от 1/8 финалите за Купата на България

Според регламента на турнира домакин е отборът от по-долна дивизия, а когато са от една се тегли жребий. Той не е режисиран. Победителят се определя в един двубой. Ако след редовните 90 минути резултатът е равен следват две продължения от по 15 минути, а при ново равенство – дузпи.

Срещите са с начален час 13:00 ч. Днес бяха шест мача от програмата, а последните два – Левски Берое и Малеш – ЦСКА са съответно на 8 декември и 11 декември.

FT Черноморец Поморие – Литекс 0:2
Голмайстори: 0:1 Светослав Тодоров 40 мин (д), 0:2 Светослав Тодоров 47 мин
Съдия: Атанас Димитров

FT Локо Пд – Миньор Пк 2:1
Голмайстори: 1:0 Христо Златински 48 мин, 2:0 Здравко Лазаров 90 мин, 2:1 Горан Янкович 90+2
Съдия: Радан Мирянов

Пирин – Калиакра 3:1
Голмайстори: 0:1 Георги Филипов 38 мин, 1:1 Александър Якимов 73 мин, 2:1 Димитър Воденичаров 105 мин, 3:1 Георги Георгиев 112 мин

FT Добруджа – Черноморец Бургас 0:3
Голмайстори: 0:1 Цветомир Цонков 12 мин, 0:2 Георги Терзиев 20 мин, 0:3 Костадин Дяков 77 мин
Съдия: Станислав Тодоров

––
Легенда: "" – на живо, HT – полувреме, FT – завършил, ET – продължения, P – бият се дузпи