Лех ошамари Локо Пловдив в Марбея

2011-01-26 19:58:00

Поляците дърпат с 3:0 за 24 минути, българите си бележат автогол в края

Отборът на Локомотив Пловдив загуби тежко с 0:4 от Лех Познан първата си контрола от лагера в Марбея, част от подготовката за новия полусезон в А група.

Още в петата минута Илиян Марчев направи дузпа и от бялата точка Бартош Босацки откри резултата. Последваха силни минути на нападателя на полския отбор Артьомвс Рудневс, който с индивидуални акции вкара два гола и в 24-та минута Лех вече водеше с 3:0.

На почивката старши треньорът на пловдивчани Неделчо Матушев смени почти целия състав и остави на терена само Бенжелюн и Мартин Кавдански, които всъщност останаха края. Именно Мартин Кавдански в 88-та минута си отбеляза автогол в желанието си да изчисти остро центриране отдясно и оформи крайното 4:0 за Лех.