Локомотив чака чужденец

2015-01-08 17:22:00

Дали някой ще напуска ще определи дали ще привлечем някой. Разговаряме с трима футболисти за конкретни постове. Локомотив няма възможности да привлича футболисти, които после да се окажат в тежест на клуба. Не мога да ви кажа конкретни имена.

Дай Боже да се реши по-бързо, за да се включат в отбора. Имаме нужда предимно от офанзивни футболисти. С един чужденец водим преговори, другите двама са българи. Играчите са здрави и отпочинали, надявам се и психически, и физически. Имаха програми, по които да се готвят. Не съм ги водил на кантар”, заяви наставникът Димитър Васев.

Името на очаквания чужденец разкри изпълнителният директор Георги Марков.

"Ще пристигне едно момче – Матиас, португалец, който искаме да видим. Говорим с още 2-3 имена, но още няма нищо. Вчера му направихме билет, трябва да пристигне заедно с Ливраменто на 11 януари от Португалия. Свободен агент е, изтекъл му е договорът на 31 декември".

Димитър Васев и Николай Гигов обявиха, че чужденците са получили по-дълга ваканция, но всички ще се присъединят към отбора най-късно до 14 януари.

"Чужденците ще дойдат малко по-късно. И в момента ги няма Ливраменто, Шехуди, Елтон, Том", отбеляза треньорът Димитър Васев.

"Нищо няма да в кажа за трансферите. Чужденците сме ги пуснали до 14-и, дотогава ще се прибере и последният чужденец", допълни Николай Гигов по темата.

Вашият коментар