Локо Пд удари Вихрен в контрола

2011-01-20 19:23:00

Двама "кандидат смърфове" напускат лагера на тима от Пловдив

Локомотив Пловдив победи втородивизионния Вихрен с 2:1 (1:1) в контролна среща. Боян Дойкич откри резултата за "железничарите" с глава още в седмата минута, а в 16-ата минута Мартин Станкев изравни за домакините.

След почивката старши треньорът на пловдивчани Неделчо Матушев пусна в игра повечето от титулярите и атаките на Локомотив станаха много по-опасни.

В 73-ата минута Йордан Тодоров беше спънат в наказателното поле от Костадин Николов и Здравко Лазаров реализира отсъдената дузпа за крайното 2:1 за "черно-белите".

След срещата Матушев обяви, че освобождава Анри Мюнианза и Васеко Карамоко, които бяха на проби. Двамата не впечатлиха и бяха отпратени.

Нигериецът Патрик Огунсото и французинът Дмитрий Дюран пък остават в състава. Двамата нападатели ще пътуват с Локомотив за лагера в Испания. Следващата проверка на "железничарите" е в събота срещу Пирин Благоевград в Кюстендил.