Локо Пловдив загуби класически от Кубан

2011-02-05 16:04:00

Глупости на Данчо Тъча, червен картон и серия от контузии попречиха на "смърфовете" да измъкнат по-добър резултат

Локомотив Пловдив записа загуба с 0:3 от руския Кубан Краснодар в поредната си приятелска среща в Марбея. "Черно-белите" допуснаха три гола в рамките на 20 минути през второто полувреме, а старши треньорът им Неделчо Матушев изпробва изявите на общо 20 футболисти.

Още в 20-та минута Локомотив остана с 10 души заради глупав втори жълт картон на Йордан Тодоров, получен за нарушение в центъра на терена. Минута по-рано известният с прякора си Тъча играч имаше претенции за неотсъдена дузпа в полза на българския отбор и заради това бе предупреден официално за първи път.

В 28-та минута Пламен Крачунов напусна принудително игра и бе заменен от Жереми Родригес. Точно след един час игра вратарят Тодор Тодоров също се контузи и отстъпи мястото си на треньора на вратарите Стоян Ставрев.

В 65-ата минута Маркос откри резултата в полза на Кубан след асистенция на Марко Не. Само две минути по-късно Сергей Давидов направи 2:0 в полза на руснаците, възползвайки се от центриране отдясно. Крайното 3:0 бе оформено от Давидов пет минути преди последния съдийски сигнал.

Състав на Локомотив: Лучини, Кавдански, Бариентос, Дойкич, Крачунов, Й.Тодоров, Златински, Сандански, Витанов, Раймонди, Огунсото (Т. Тодоров, Георгиев, Родригес, Марчев, Юн.Бенжалюн, Дани Кики, Сержиньо, Дюран, Лазаров, Ставрев)