Локо София издрапа до равен с Интер

2011-02-05 22:23:00

Азербайджанците поведоха след 20 минути игра, Марчо Дафчев изравни в последните секунди

Отборът на Локомотив София не успя да победи азербайджанския Интер в контрола играна в Анталия. Двата отбора завършиха 1:1, като голът на българите дойде в последната минута на мача и беше дело на Марчо Дафчев.

В 20-та минута при далечно и неособено опасно центриране в наказателното поле на Локомотив и недобра намеса на защитата на "железничарите" топката стигна до централния нападател на азербайджанците Карлсон, който с глава откри резултата – 1:0 за Интер.

Мачът бе равностоен, като в определени моменти "железничарите" имаха териториален превес. В 56-та минута силен удар на Искрен Писаров мина на сантиметри край страничната греда на Интер, а малко по-късно влезлият през второто полувреме Юсеф Идриси също бе в изгодна позиция, но в крайна сметка пак нямаше гол.

В 89-та минута Марчо Дафчев пропусна отлична възможност, като стреля високо над гредата на азербайджанския вратар Ломая. Но още при следващата атака на локомотивци Марчо Дафчев се реваншира по най-добрия начин и изравни резултата – 1:1.

Локомотив София: Пейков, Димитров, Савич, Върбанов, Добрев, Горанов, Дяков, Писаров, Джонсън, Романов, Йорданов (Караджинов, Атанасов, Манолов, Дафчев, Юсеф Идриси, Гаров)