Лудогорец остава при слабаците в Лига Европа

Начало » Лудогорец остава при слабаците в Лига Европа

Лига ЕвропаОтборът на Лудогорец записа пета загуба в евротурнирите тази есен като отстъпи с 0:2 на Андерлехт в мач от груповата фаза на Лига Европа. „Орлите“ играха неефективно в пореден евромач като гости, а както неведнъж в последно време се сблъскаха и със съдия, който не се притеснява да декоририра в жълто и червено играчите от Разград.

Лудогорец даде всичко от себе си, а от своя страна Андерлехт не положи кой знае какви усилия за повече от рутинен успех, който прати двата тима на противоположни места в класирането. Андерлехт е в челото, докато „орлите“ са в дъното и са един от двата тима, които не са отбелязали гол в този етап на турнира.

Головете за победителите отбелязаха Самюел Едози в 68-ата минута и Дрейер в 90-ата. В 30-ата минута Кайо Видал си изкара глупав червен катон, като неспортсменски удари с лакът в лицето съперник, който преди това го беше фаулирал за жълт картон.