Марица се убоде в розите

2010-10-25 11:13:00

Oт кандидат за Б група преди година, "маричката" се бори за оставане във В група

Отборът на Марица Пловдив загуби с 1:3 при гостуването си в Казанлък на Розова долина в мач от поредния кръг на Югоизточната В група.

С два бързи гола в средата на полувремето домакините поведоха с 2:0 и успокоиха играта си. Найден Рашков върна надеждите за маричани с попадение в 45-ата минута, но през втората част "розите" вкараха трети гол, с който решиха мача, пише plovdiv24.bg.

"Изиграхме може би най-слабия си мач от началото на първенството. Те бяха слаби, ние – три пъти по-слаби. За щастие нямаме проблеми с контузени и наказани футболисти преди мача в сряда с Нефтохимик", заяви старши-треньорът на Марица Георги Фиданов.

Mиналата година Марица беше до последно кандидат за изкачване в Б група, но в крайна сметка не успя в битката с Равда, които по ирония на съдбата се отказаха миналата седмица от участие в Източната дивизия.