2010-11-11 17:48:00
Пловдивчани бият с 1:0 в Белозем
Марица Пловдив спечели областния етап на турнира за Купата на Аматьорската футболна лига. В в Белозем пред 200 зрители, Марица победи местния Вихър с 1:0 с попадение на Александър Георгиев в 38-ата минута.
Утре от 12:00 часа в ЗС на БФС-Пловдив ще се тегли жребий за домакинството на междуобластната среща за Купата на АФЛ между Марица Пловдив и Родопа Смолян. Тя ще се играе на 17 ноември, сряда, от 14:00 часа.
Тогава ще се проведе и срещата между Арда Кърджали и Димитровград, като домакинството ще бъде определено допълнително.
Победителите от тези два мача в пряк двубой помежду си ще определят единия зонален финалист, който ще се изправи в директен двубой с победителя от мача между ФК Елхово и Нефтохимик Бургас.