2011-12-19 14:14:00
Лъчо Танев усилено търси нов отбор на Мартин Петров
Мениджърът Лъчезар Танев отрече категорично, че Мартин Петров има намерение да премине в ЦСКА. Танев, който е импресарио на бързоногия нападател, обяви, че търси усилено нов отбор на клиента си.
"Мартин не е щастлив в Болтън. Уведомил съм ръководството на клуба, че вече търся опция за продължаване на кариерата му в друг отбор, но ЦСКА не е такава. Надявам се, че през януари ще са стигне до трансфер на Мартин Петров", заяви Лъчо Танев пред Канал 3.
Импресариото заяви, че продължава да натиска бранителя на Лестър Александър Тунчев да се върне на "Армията". "Ще говоря със собствениците на ЦСКА и ще се опитам да ги убедя, че Тунчев им е нужен. Трябва да обясня и на самия футболист, че няма да сбърка, ако подпише с "червените". Последната дума ще е на Тунчев. Аз мога само да го посъветвам", допълни Танев.