Миньор разгроми Малеш

2011-01-25 19:58:00

"Чуковете" удариха мощно с четири гола след почивката

Миньор Перник записа победа във втората контрола по време на подготвителния си лагер в Благоевград. "Чуковете" се наложиха с 5:0 срещу втородивизионния Малеш Микрево.

Треньорът на перничани Стойчо Стоев заложи на два изцяло различни състава в отделните полувремена, като през първото точен за тима му бе единствено Румен Рангелов.

Появилите се след почивката футболисти обаче нанизаха четири попадения на своите опоненти, като сред голмайсторите се записаха Фарес Брахими, Милен Василев и Костадин Аджов, който бе близо до хеттрик, но в крайна сметка се отчете с два гола.

Лагера на тима в Благоевград вече напуснаха американският нападател Нейтън Бърки, камерунският десен бранител Емануел Мбиа и Донижо Индзаги, а към момента няма нови футболисти, които са освободени от състава.