Михайлов и Твенте излъгаха Фейенорд

2011-01-30 19:07:00

Голове в последните минути решиха мача в полза на шампиона

Националът Николай Михайлов беше титуляр остана на терена през целия мач при победата на Твенте с 2:1 у дома срещу Фейенорд в мач от 21-ия кръг на холандската Ередивизие.

Мачът се реши с голове през второто полувреме. Първо гостите от Ротердам поведоха с гол на Жил Свертс в 52-та минута, но най-интересното предстоеше.

В 76-та минута Волт Брама изравни за Твенте след пас на Дъглас, а в заключителните секунди на мача Тео Янсен подаде на костариканеца Браян Руис Гонзалес, който не сбърка – 2:1 за Твенте

лед тази победа Твенте остана на второ място във временното класиране. Активът на отбора е 43 точки, с четири по-малко от лидера ПСВ Айндховен. Твенте има мач по-малко от ПСВ. Бившето величие Фейенорд е на ужасяващата 15 позиция с едва 20 точки.