2015-02-16 18:53:00
Лудогорец прави нови опити да отмъкне футболисти от детско-юношеската школа на ЦСКА. Сега под прицела на разградчани е попаднал талантливият младок Валентин Антов, който е племенник на помощник-треньора на "червените" Анатоли Нанков.
Представители на разградския клуб са влезли в контакт с родителите на родения през 1999 година футболист. Преди няколко дни те са звънели и на самото момче, което играе като централен защитник и записа серия от силни мачове през есента, припомня блиц.
"При нас ще бъдеш като в истинско футболно царство – пълен уют и прекрасни условия да развиеш огромния си потенциал", омайвали момчето от Разград.
Младокът направо избил рибата, като отсякъл, че неговото царство е ЦСКА и не иска и да чува за напускане.
