Монтана удари Своге в контрола

2011-02-02 11:25:00

Клубът от елита игра без осем титуляри

Без Миро Иванов, който премина в хита на Източната Б група Лудогорец и още седем контузени футболисти, Монтана победи с 2:1 втородивизионния Спортист в контролна среща, играна в Правец, пише "7 дни спорт".

Заради февруарския студ треньорите на двата отбора се бяха договорили предварително полувремената да бъдат по 35 минути, като през първото гол не падна.

Още в началото на втората част обаче Луис Едуардо изведе Атанас Чепилов сам срещу вратаря Николай Годжев и юношата на Динамо Киев не сгреши. В 54-та мин. Младен Стоев вкара на празна врата за 1:1 след пас на Марио Георгиев.

Крайният резултат оформи бразилският нападател на Монтана Луис Едуардо в 62-та мин. Тогава кариоката литна четирима играчи на Спортист и елегантно изпрати топката в мрежата.