Московският Локомотив би пловдивския

2011-01-31 22:35:00

Tреньорът Матушев доволен от първата част, иска още от чужденците при 0:2 от руския гранд

Отборът на Локомотив Пловдив загуби с 0:2 от московския си съименик в третата си контрола на испанска земя.

Двата отбора играха като равен с равен през първата част, но 15 минути след почивката руснаците откриха чрез Сенияд Ибричич, а след още десет затвърдиха победата си с попадение на Джиби Байе Фол.

"Преди почивката не отстъпвахме с нищо. След смените в началото на втората част предимството вече мина в отбора на Локомотив Москва, който има много качествен състав. Но попаденията пък паднаха и заради наши много елементарни грешки, обясни след мача наставникът на българския Локомотив Неделчо Матушев.

Специалистът коментира, че новите попълнения все още не могат да покажат най-доброто на което са способни, но и че е най-доволен от Патрик Огунсото. Матушев сподели, че очаква много от Николас Раймонди, когото критикува след една от предишните контроли заради многото пропуски, които направи уругваецът.