Мъри кърти 4:1 за ЧРД, Пелето му подари гол

2011-02-13 20:54:00

Анортозис отвя Докса за кеф на 44-годишния си треньор

4:1 за 44-ия рожден ден на Станимир Стоилов му подариха подопечните му в Анортозис. С този резултат тимът на Мъри отвя Докса в мач от 21-ия кръг на кипърското първенство.

Персонален подарък на треньора си направи националът ни Станислав Ангелов. Пелето вкара първото си попадение за Анортозис, оформяйки крайното 4:1 в 86-ата минута. Преди него с 2 гола се отчете Кафу. 33-годишният португалец се разписа в 12-ата и 49-ата минути. В 50-ата пък и Кристос Марангос прати топката в мрежата на Докса, заемащ последното 14-о място в Кипър. През първото полувреме гостите все пак опитаха да създадат драма за Станимир Стоилов и компания. В 36-ата мин Гаелано изравни резултата, но все пак след почивката Анортозис се мобилизира и подари трите точки на Мъри.

С успеха Анортозис продължава да преследва целта си – влизане в топ 4. В момента възроденият от Мъри тим е на 5-о място.