Нефтохимик не мисли да се отказва

2010-10-25 12:19:00

Нафтата премина и през Арда, би го с 2:0

Въпреки ударите под кръста, които понесе с прекратения мач в Свиленград и присъдената служебна загуба с 0:5, отборът на Нефтохимик не мисли да се отказва от борбата за Б група и спечели с 2:0 срещу амбициозния тим на Арда Кърджали.

По този начин Нафтата запази разликата от 8 точки с Ботев, които също прибавиха три точки в актива си.

"Шейховете" владееха положението през всичките 90 минути и още в началото на мача Сашо Дерменджиев откри резултата. Дошлият от Равда в началото на сезона Васко Деменлиев удвои след почивката.

"Стана хубав мач, с много пропуснати положения. Все пак трябва да сме доволни от нашите футболисти. Освен Митко Трендафилов, който е наказан и контузения Антонио Тодоров, нямаме други проблеми преди мача с Марица в Пловдив тази сряда", заяви изпълнителният директор на "шейховете" Благомир Митрев, цитиран от burgas24.bg.