Ники Михайлов с нова победа в Холандия

2010-10-28 10:19:00

Националният вратар Николай Михайлов игра 90 минути за победата на своя Твенте с 3:1 срещу Вилем II а мач от 11-я кръг на шампионата на Ередивизие. Той беше на обичайното си добро ниво и внесе необходимата стабилност в отбраната на шампионите, както го прави от началото на годината.

В 15-та минута Ван Заанен откри резултата в полза на гостите, но Де Йонг и Дъглас обърнаха развоя на събитията на терена изцяло в полза на Твенте с голове между 28-та и 38-та минута. През второто полувреме отново де Йонг оформи крайното 3:1 в полза на отбора от Еншеде, който заема второ място във временното класиране на холандското първенство и има актив от 25 точки.

От няколко дни Михайлов пък се радва на официален сайт, в който е поместил много информация за себе си, както и снимки и видеоматериали. Подобно на Димитър Бербатов, Ники е готов да списва и блог, в който да споделя мнението си по различни футболни и житейски теми.

Лидерът ПСВ Айндховен без контузения Станислав Манолев победи с 2:0 при гостуването си на Витес в Арнхайм.