Още радостни сълзи, бихме Северна Ирландия

Начало » Още радостни сълзи, бихме Северна Ирландия

Национален стадион Васил ЛевскиБългария победи с 2:1 отбора на Северна Ирландия в мач от 8-ия кръг на световните квалификации в група „С“.

Националите изиграха безобразен мач срещу Литва и загубиха с 1:3, а днес излязоха с намерението да изчистят срама. До почивката обаче нещата не бяха никак добри. Британците поведоха с 1:0 с гол, който дълго беше проверяван от VAR, а като цяло водиха играта.

През втората част отбаче с два гола на Тодор Неделев за втори път в квалификациите насълзиха очите на Ясен Петров – 2:1.

Мачът бе наблюдаван от политик номер 1 на България, президентът Румен Радев, който ясно се разграничи от скандално избраната днес футболната управа, като седна като редови фен сред останалите привърженици на трибуните.

Facebook Notice for EU! You need to login to view and post FB Comments!