Палаво съдийство на първата контрола на ЦСКА

Начало » Палаво съдийство на първата контрола на ЦСКА

ЦСКА загуби първата си контрола по време на подготвителния си лагер в турския курорт Белек от японския Санфрече Хирошима с минималното 0:1. Единственото попадение реализира Таиши Мацумото в 88-ата минута.

Срещата ще се запомни със скандалното съдийство от страна на турските рефери, които отмениха три попадения при доста спорни обстоятелства.

През първото полувреме „червените“ доминираха на терена и изпуснаха няколко чисти положения, с които можеха да вземат добър аванс в резултата. През втората част обаче японците заиграха много по-добре, макар че столичани първи отбелязаха гол, който беше отменен заради несъществуваща засада. Впоследствие две попадения на Санфрече също не бяха зачетени заради скандални решения на реферите.

Японците нанесоха решителния си удар в 88-ата минута, когато Таиши Мацумото получи хубав пас между Енес Махмутович и Минков, а след прати топката под плонжа на Евтимов за крайното 0:1.