Пирин започна годината с равен

2011-01-21 22:15:00

"Орлетата" врътнаха равен с Разлог в мач с две греди и по един изгонен

Елитният Пирин Благоевград завърши 1:1 със съимениците си от Разлог в първата си контрола преди началото на втория полусезон в А група.

"Орлетата" извадиха напълно нов състав на терена в Разлог. Тодор Пандев изведе домакините напред в петата минута, а Веселин Стойков в 65-та минута изравни.

Двата отбора удариха по една греда, а също така съдията Стефан Апостолов от Симитли вдигна и по един червен картон. Най-напред Асен Георгиев от състава на Разлог удари горната греда, след като стреля много силно от фаул, който беше отсъден на границата на наказателното поле. При фаула реферът вдигна червен картон на бившия юношески национал Иван Михов от Пирин.

След почивката и благоевградчани треснаха страничния дирек, като това стори юношата Смилен Златанов, пробил по крилото. Здравенякът Евгени Тунтев от Пирин Разлог също видя червения картон в средата на частта. Реабилитираните защитници Димитър Коемджиев и Мирослав Ризов се върнаха в състава на Пирин днес.