Победа за Сливен!

2011-01-22 18:22:00

Отборът от елита победи категорично срещу Димитровград

Отборът на Сливен постигна убедителна победа с 4:2 срещу аматьорския Димитровград в мач, игран на терена в село Самуилово. "Войводите" водиха играта през по-голямата част от мача и логично стартираха годината с успех.

Резултаът беше открит за Сливен чрез дошлия на проби от Берое Милен Митев. Гостите изравниха в 24-та минута чрез бившия футболист на Сливен Владимир Узунов, а десет минути по-късно Сливен отново поведе, след като се разписа Бончо Николов. Малко преди почивка равенството бе възстановено чрез Саид.

През втората част отборът на Сливен имаше превъзходството и логично стигна до победата. С две попадения се отчетоха дошлият на проби от Марица Станислав Маламов и голмайсторът на дублиращия отбор Сашо Балездров.

Следващата проверка за Сливен ще бъде на 25 януари, като "войводите" ще гостуват в Нова Загора на Загорец.