Попето наказа Галатасарай

2010-12-23 13:16:00

Газиантепспор държи първата позиция в групата си за Купата на Турция

Българският нападател Ивелин Попов вкара гол във вратата на Галатасарай в срещата от група А на турнира за Купата на Турция, която се игра на стадиона на неговия отбор Газиантепспор и завърши 1:1. След този двубой двата отбора имат по 4 точки от два мача в група А на турнира, следвани от Шекерспор Коня и Бешикташ с по 3 и Денизлиспор без точка.

Първите два отбора от всяка от четирите групи продължават на четвъртфиналите.

Футболист номер 2 на България за 2010 г. откри резултата още в шестата минута, след като получи пас от Олджан, стреля силно, а вратарят на сараите Айкут не се намеси по най-добрия начин и топката влезе в мрежата му. Само шест минути по-късно Пиньо изравни за гостите, като това се оказа и крайният резултат.

Бившият капитан на Литекс игра пълни 90 минути в тази среща и беше оценен с две звезди за представянето си. В 64-ата минута пък на терена се появи друг бивш футболист на Литекс- бразилецът Бето да Соуза, но той не показа кой знае какви качества и получи една звезда.