Порто без грешка в Португалия

2010-09-26 14:11:00

Преди гостуването на ЦСКА за Лига Европа, "драконите" бият с 2:0 Олянензе

Съперникът на ЦСКА в групите на Лига Европа – Порто победи Олянензе с 2:0 в среща от шестия кръг на португалския шампионат. Мачът между двата тима в евротурнирите е в четвъртък от 20:00 часа на Националния стадион "Васил Левски". Аржентинецът Николас Отаменди откри резултата в 23-ата минута, а звездата на тима Хълк удвои малко преди почивката.

Това бе шести пореден успех за Порто, който е лидер в шампионата с 18 точки.

Съставът на Порто: Елтон, Жорже Фусиле, Роландо, Николас Отаменди, Алваро Перейра, Белуши (81-Соуза), Фернандо, Жоао Мутиньо, Хълк (67-Рубен Микаел), Фалкао (75-Валтер), Варела.

Съперникът на Левски в Лига Европа – Спортинг (Лисабон) играе днес с Насионал. "Сините" гостуват в Лисабон в четвъртък от 22:05 часа, като двубоят може да наблюдавате пряко по PRO.BG.