Пълната програма на "А" група: Левски – ЦСКА на 26 февруари от 18 часа

2011-02-01 20:33:00

Всички мачове от пролетния полусезон по дни и часове, включително и тези за купата на България

 

16 кръг

 

Събота

26.02, 15.00, Академик – Черноморец
26.02, 15.00, Локомотив (Пд) – Видима
26.02, 15.00, Пирин – Черно море
26.02, 15.00, Берое – Сливен
26.02, 18.00, Левски – ЦСКА
Неделя

27.02, 15.00, Миньор – Литекс
27.02, 18.00, Калиакра – Славия
Понеделник

28.02, 19.00, Локомотив (Сф) – Монтана

 

17 кръг

Събота

05.03, 15.00, Славия – Миньор
05.03, 15.00, Монтана – Калиакра
05.03, 15.00, Сливен – Пирин
05.03, 15.00, Видима – Академик
05.03, 18.00, Черноморец – ЦСКА
Неделя

06.03, 15.00, Черно море – Локомотив (Пд)
06.03, 18.00, Локомотив (Сф) – Левски
Понеделник

07.03, 19.00, Литекс – Берое

 

18 кръг

Събота

12.03, 15.00, Пирин – Литекс
12.03, 15.00, Миньор – Монтана
12.03, 15.00, Академик – Черно море
12.03, 15.00, Локомотив (Пд) – Сливен
12.03, 18.00, Левски – Черноморец
Неделя

13.03, 15.00, Берое – Славия
13.03, 18.00, ЦСКА – Видима
Понеделник

14.03, 19.00, Калиакра – Локомотив (Сф)

 

19 кръг

 

Събота

19.03, 15.00, Видима – Черноморец
19.03, 15.00, Монтана – Берое
19.03, 15.00, Сливен – Академик
19.03, 15.00, Славия – Пирин
19.03, 18.00, Калиакра – Левски
Неделя

20.03, 15.00, Черно море – ЦСКА
20.03, 18.00, Литекс – Локомотив (Пд)

Понеделник

21.03, 19.00, Локомотив (Сф) – Миньор

 

20 кръг

Петък

01.04, 19.00, ЦСКА – Сливен
01.04, 21.00, Черноморец – Черно море

Събота

02.04, 15.00, Локомотив (Пд) – Славия
02.04, 17.00, Академик – Литекс
02.04, 17.00, Пирин – Монтана
02.04, 17.00, Миньор – Калиакра
02.04, 21.00, Левски – Видима

Неделя

03.04, 15.00, Берое – Локомотив (Сф)

 

21 кръг

Събота

09.04, 15.00, Черно море – Видима
09.04, 21.00, Калиакра – Берое

Неделя

 

10.04, 15.00, Миньор – Левски
10.04, 17.00, Монтана – Локомотив (Пд)
10.04, 21.00, Литекс – ЦСКА

Понеделник

 

11.04, 17.00, Славия – Академик
11.04, 17.00, Сливен – Черноморец
11.04, 21.00, Локомотив (Сф) – Пирин

 

22 кръг

 

Събота

 

16.04, 15.00, Берое – Миньор
16.04, 17.00, Видима – Сливен
16.04, 17.00, Академик – Монтана
16.04, 17.00, Пирин – Калиакра
16.04, 21.00, ЦСКА – Славия

 

Неделя

17.04, 15.00, Локомотив (Пд) – Локомотив (Сф)
17.04, 21.00, Левски – Черно море

Понеделник

18.04, 21.00, Черноморец – Литекс

 

23 кръг

Събота

 

23.04, 15.00, Локомотив (Сф) – Академик

 

Неделя

24.04, 15.00, Берое – Левски
24.04, 21.00, Литекс – Видима

Понеделник

25.04, 15.00, Монтана – ЦСКА
25.04, 17.00, Миньор – Пирин
25.04, 17.00, Сливен – Черно море
25.04, 17.00, Славия – Черноморец
25.04, 21.00, Калиакра – Локомотив (Пд)

 

24 кръг

Събота

30.04, 18.00, Черно море – Литекс
30.04, 18.00, Локомотив (Пд) – Миньор
30.04, 18.00, Академик – Калиакра
30.04, 18.00, Пирин – Берое
30.04, 21.00, ЦСКА – Локомотив (Сф)

Неделя

 

01.05, 18.00, Видима – Славия
01.05, 21.00, Левски – Сливен

 

Понеделник

02.05, 21.00, Черноморец – Монтана

 

25 кръг – междинен

 

Вторник

03.05, 16.00, Берое – Локомотив (Пд)

Сряда

04.05, 16.00, Пирин – Левски
04.05, 18.00, Славия – Черно море
04.05, 18.00, Миньор – Академик
04.05, 18,00, Литекс – Сливен
04.05, 19.00, Калиакра – ЦСКА

Четвъртък

05.05, 18.00, Монтана – Видима
05.05, 19.00, Локомотив (Сф) – Черноморец

 

26 кръг

 

Събота

07.05, 18.00, Локомотив (Пд) – Пирин
07.05, 21.00, ЦСКА – Миньор

Неделя

 

08.05, 18.00, Черно море – Монтана
08.05, 18.00, Видима – Локомотив (Сф)
08.05, 18.00, Сливен – Славия
08.05, 18.00, Академик – Берое
08.05, 21,00, Левски – Литекс
Понеделник

09.05, 21.00, Черноморец – Калиакра

 

27 кръг

 

Петък

13.05, 16.00, Славия – Литекс

Събота

14.05, 18.00, Локомотив (Пд) – Левски
14.05, 18.00, Монтана – Сливен
14.05, 18.00, Пирин – Академик
14.05, 18.00, Миньор – Черноморец
14.05, 21.00, Локомотив (Сф) – Черно море

Неделя

15.05, 18.00, Берое – ЦСКА
15.05, 21.00, Калиакра – Видима

 

28 кръг – междинен

 

Сряда

18.05, 18.00, Левски – Славия
18.05, 18.00, Литекс – Монтана
18.05, 18.00, Сливен – Локомотив (Сф)
18.05, 18.00, Черно море – Калиакра
18.05, 18.00, Видима – Миньор
18.05, 18.00, Черноморец – Берое
18.05, 18.00, ЦСКА – Пирин
18.05, 18.00, Академик – Локомотив (Пд)

 

29 кръг

Събота

21.05, 18.00, Академик – Левски
21.05, 18.00, Локомотив (Пд) – ЦСКА
21.05, 18.00, Пирин – Черноморец
21.05, 18.00, Берое – Видима
21.05, 18.00, Миньор – Черно море
21.05, 18.00, Калиакра – Сливен
21.05, 18.00, Локомотив (Сф) – Литекс
21.05, 18.00, Монтана – Славия

 

30 кръг

 

Събота

 

28.05, 18.00, Левски – Монтана
28.05, 18.00, Славия – Локомотив (Сф)
28.05, 18.00, Литекс – Калиакра
28.05, 18.00, Сливен – Миньор
28.05, 18.00, Черно море – Берое
28.05, 18.00, Видима – Пирин
28.05, 18.00, Черноморец – Локомотив (Пд)
28.05, 18.00, ЦСКА – Академик

 

Купа България – 1/4-финали

 

Вторник
05.04, 18.00, ЦСКА – Черно море

Сряда

06.04, 16.00, Локомотив (Пд) – Пирин
06.04, 18.00, Литекс – Левски

Четвъртък

07.04, 19.00, Черноморец – Славия

 

Купа България, 1/2-финали

Сряда, 20.04

Четвъртък, 21.04

 

Купа България – финал

Сряда, 25.05

 

Вашият коментар