Рангелов изхвърля Мечо и Топчо от елита в Израел

2011-02-12 22:24:00

Макаби (Тел Авив) удари Апоел (Рамат Ган) 3:0 и го засили към Б група

Апоел (Рамат Ган) с Елин Топузаков катастрофира 0:3 от Макаби (Тел Авив) с димитър Рангелов. Топчо игра цял мач, а Митко бе сменен в 72-ата мин. Адашът му Телкийски изобщо не се появи за тима от Рамат Ган и изгледа поражението от страни.

Класическата победа помогна на тима от Тел Авив да се задържи в челото на класирането, докато със своите пет точки до момента от 22 мача, Апоел на Топчо и Мечо е вече почти 100-процентов изпадащ.

Елиран Атар отбеляза два гола, в 50-та и 63-та минута, след като двата отбора се събудиха след почивката, и едно доста слабо първо полувреме. Димитър Рангелов бе с основна заслуга за второто попадение. Две минути преди края Малул оформи и крайното 3:0 в полза на гостите.

Спряганият за трансфер Димитър Макриев не игра при загубата на Ашдод с 1:2 от лидера в класирането Макаби (Хайфа).