Революцията се отлага, националите все така слаби и срещу Иран

Начало » Революцията се отлага, националите все така слаби и срещу Иран

Младен КръстаичПреди месец директорът в БФС Георги Иванов – Гонзо се закани националния отбор на България да е много по-добър след само „две-три години“, но това избухване определено няма да започне от днес, тъй като „трикольорите“ изиграха поредния си слаб мач под ръководството на Младен Кръстаич и загубиха с 0:1 от Иран.

Много класният състав на гостите поведе в 14-ата минута на мача с гол на Мохеби, а България не показа абсолютно нищо в креативен план. За сметка на това се появиха трима дебютанти – направилият вече име на Острова Димитър Митов и някой си Лукас Петков, справка за който показва, че е твърда резерва в аутсайдера във Втора Бундеслига Гройтер Фюрт и Преслав Боруков от Арда.

През всички 90 минути гостите показаха повече класа и контролираха изцяло мач. Българите се задоволиха само с няколко удара от разстояние.