Рендето отписа сезона

2011-10-18 14:48:00

Локо се отказа от всякакви амбиции, 21 кръга преди края на сезона

Само след девет кръга в Локомотив София развяха бялото знаме. Изпълнителният директор на "железничарите" Георги Марков обяви, че този сезон вече е отписан и се брои за нулев.

"Когато отборът е между осмо и 12-о място, е нормално да обявим годината за нулева. Нямаме шансове да се борим за място в Европа, каквито са целите ни.

Щом тим като нашия няма шанс за евротурнирите и да спечели трофей, нормално е всички да се чувстваме разочаровани", заяви Марков пред вестник "Тема Спорт".

Разочарованието в щаба на "червено-черните" дойде след поредната срамна загуба. Тя беше през уикенда в домакинството на Ботев Враца.

"Малко съм притеснен от загубата от Ботев Враца. След достойното представяне в Европа и отпадането без нито едно поражение, дойде отбор като техния и ни би насред София. Това е нереално", добави Марков.

В момента Локомотив е в опасна близост до зоната на изпадащите, но това не притеснява директора на столичани.

"И преди съм ви казвал, че не се притеснявам от изпадане. Просто е тежко за клуб като Локомотив, че е на това място и губим шансове за по-предно класиране", завърши Марков.

Вашият коментар