Сампдория ще гледа Венци днес

2014-12-05 08:07:00

Представители на Сампдория ще наблюдават на живо мача между Берое и Лудогорец, който ще се играе в петък от 16:00 часа в Стара Загора, пишат медиите в Италия.

Според информациите, клубът от Серия А проявява сериозен интерес към двама български национали.

Става въпрос за нападателя на „заралии” Венцислав Христов и бранителя на шампионите Георги Терзиев.

26-годишният стрелец привлече вниманието, след като донесе успеха на България срещу Азербайджан, разписвайки се в края на европейската квалификация в Баку, след като влезе като резерва.

22-годишният Терзиев пък направи няколко силни мача в Шампионската лига и дори съумя да се разпише след Ливърпул в София, изравнявайки за 2:2 броени минути преди края на двубоя в София.

Двамата са били харесани от наставника на италианския елитен тим Синиша Михайлович и затова от клуба са решили да изпратят емисари на мача в Стара Загора, като вече дори са осъществени първоначални контакти с представители на дуото, твърди calcionews24.

Към Христов обаче интерес проявява и Палермо, докато Терзиев е в полезрението на Лацио, допълва изданието.

Вашият коментар