Сгафилият Моци: Трябваше да е равен…

2014-09-17 09:57:00

Защитникът на Лудогорец Козмин Моци е разочарован от загубата с 1:2 от Ливурпул на "Анфийлд" в Шампионската лига. Според него отборът му е заслужавал да стигне поне до равенство в мача с оглед на показаното на терена.

Моци имаше основна вина за гола на Марио Балотели за 1:0, когато не се ориентира правилно в наказателното поле.

"Според мен реалният резултат беше равенството, но оставаха три минути и го изпуснахме. Мисля, че играхме много добре и не заслужавахме да загубим. Страхотно е да чуеш химна тук, но ние дойдохме да си покажем играта и имахме много шансове да отбележим".

"Много е тъжно да загубиш по този начин в последната минута, особено след като си изравнил така. Ние по принцип си вярваме и до последния сигнал си вярвахме. Ние знаем, че сме добър отбор и го показахме", заяви Моци.

Вашият коментар