Североизточна В група – Пълна програма на шампионата 2015/16 г

Начало » Североизточна В група – Пълна програма на шампионата 2015/16 г

Източник: bulgarian-football.com

I кръг

15 август 2015, събота:
Тича 1948 (Долни чифлик) – Калиакра (Каварна)              –
Спартак 1918 (Варна) – Химик (Девня)                       –
Шумен 1929 (Шумен) – Марисан (Русе)                        –
Светкавица Търговище (Търговище) – Септември 98 (Тервел)   –
Кубрат 2007 (Кубрат) – Интер (Плачидол)                    –
Бенковски (Бяла, обл.Русе) – Ботев (Нови пазар)            –
Две могили (Две могили) – Черноморец (Балчик)              –
Суворово 1 (Суворово)                                     почива

II кръг

Ботев (Нови пазар) – Две могили (Две могили)               –
Интер (Плачидол) – Бенковски (Бяла, обл.Русе)              –
Септември 98 (Тервел) – Кубрат 2007 (Кубрат)               –
Марисан (Русе) – Светкавица Търговище (Търговище)          –
Химик (Девня) – Шумен 1929 (Шумен)                         –
Калиакра (Каварна) – Спартак 1918 (Варна)                  –
Суворово 1 (Суворово) – Тича 1948 (Долни чифлик)           –
Черноморец (Балчик)                                       почива

III кръг

Спартак 1918 (Варна) – Суворово 1 (Суворово)               –
Шумен 1929 (Шумен) – Калиакра (Каварна)                    –
Светкавица Търговище (Търговище) – Химик (Девня)           –
Кубрат 2007 (Кубрат) – Марисан (Русе)                      –
Бенковски (Бяла, обл.Русе) – Септември 98 (Тервел)         –
Две могили (Две могили) – Интер (Плачидол)                 –
Черноморец (Балчик) – Ботев (Нови пазар)                   –
Тича 1948 (Долни чифлик)                                  почива

IV кръг

Интер (Плачидол) – Черноморец (Балчик)                     –
Септември 98 (Тервел) – Две могили (Две могили)            –
Марисан (Русе) – Бенковски (Бяла, обл.Русе)                –
Химик (Девня) – Кубрат 2007 (Кубрат)                       –
Калиакра (Каварна) – Светкавица Търговище (Търговище)      –
Суворово 1 (Суворово) – Шумен 1929 (Шумен)                 –
Тича 1948 (Долни чифлик) – Спартак 1918 (Варна)            –
Ботев (Нови пазар)                                        почива

V кръг

Шумен 1929 (Шумен) – Тича 1948 (Долни чифлик)              –
Светкавица Търговище (Търговище) – Суворово 1 (Суворово)   –
Кубрат 2007 (Кубрат) – Калиакра (Каварна)                  –
Бенковски (Бяла, обл.Русе) – Химик (Девня)                 –
Две могили (Две могили) – Марисан (Русе)                   –
Черноморец (Балчик) – Септември 98 (Тервел)                –
Ботев (Нови пазар) – Интер (Плачидол)                      –
Спартак 1918 (Варна)                                      почива

VI кръг

Септември 98 (Тервел) – Ботев (Нови пазар)                 –
Марисан (Русе) – Черноморец (Балчик)                       –
Химик (Девня) – Две могили (Две могили)                    –
Калиакра (Каварна) – Бенковски (Бяла, обл.Русе)            –
Суворово 1 (Суворово) – Кубрат 2007 (Кубрат)               –
Тича 1948 (Долни чифлик) – Светкавица Търговище (Тщ)       –
Спартак 1918 (Варна) – Шумен 1929 (Шумен)                  –
Интер (Плачидол)                                          почива

VII кръг

Светкавица Търговище (Търговище) – Спартак 1918 (Варна)    –
Кубрат 2007 (Кубрат) – Тича 1948 (Долни чифлик)            –
Бенковски (Бяла, обл.Русе) – Суворово 1 (Суворово)         –
Две могили (Две могили) – Калиакра (Каварна)               –
Черноморец (Балчик) – Химик (Девня)                        –
Ботев (Нови пазар) – Марисан (Русе)                        –
Интер (Плачидол) – Септември 98 (Тервел)                   –
Шумен 1929 (Шумен)                                        почива

VIII кръг

Марисан (Русе) – Интер (Плачидол)                          –
Химик (Девня) – Ботев (Нови пазар)                         –
Калиакра (Каварна) – Черноморец (Балчик)                   –
Суворово 1 (Суворово) – Две могили (Две могили)            –
Тича 1948 (Долни чифлик) – Бенковски (Бяла, обл.Русе)      –
Спартак 1918 (Варна) – Кубрат 2007 (Кубрат)                –
Шумен 1929 (Шумен) – Светкавица Търговище (Търговище)      –
Септември 98 (Тервел)                                     почива

IX кръг

Кубрат 2007 (Кубрат) – Шумен 1929 (Шумен)                  –
Бенковски (Бяла, обл.Русе) – Спартак 1918 (Варна)          –
Две могили (Две могили) – Тича 1948 (Долни чифлик)         –
Черноморец (Балчик) – Суворово 1 (Суворово)                –
Ботев (Нови пазар) – Калиакра (Каварна)                    –
Интер (Плачидол) – Химик (Девня)                           –
Септември 98 (Тервел) – Марисан (Русе)                     –
Светкавица Търговище (Търговище)                          почива

X кръг

Химик (Девня) – Септември 98 (Тервел)                      –
Калиакра (Каварна) – Интер (Плачидол)                      –
Суворово 1 (Суворово) – Ботев (Нови пазар)                 –
Тича 1948 (Долни чифлик) – Черноморец (Балчик)             –
Спартак 1918 (Варна) – Две могили (Две могили)             –
Шумен 1929 (Шумен) – Бенковски (Бяла, обл.Русе)            –
Светкавица Търговище (Търговище) – Кубрат 2007 (Кубрат)    –
Марисан (Русе)                                            почива

XI кръг

Бенковски (Бяла, обл.Русе) – Светкавица Търговище (Тщ)     –
Две могили (Две могили) – Шумен 1929 (Шумен)               –
Черноморец (Балчик) – Спартак 1918 (Варна)                 –
Ботев (Нови пазар) – Тича 1948 (Долни чифлик)              –
Интер (Плачидол) – Суворово 1 (Суворово)                   –
Септември 98 (Тервел) – Калиакра (Каварна)                 –
Марисан (Русе) – Химик (Девня)                             –
Кубрат 2007 (Кубрат)                                      почива

XII кръг

Калиакра (Каварна) – Марисан (Русе)                        –
Суворово 1 (Суворово) – Септември 98 (Тервел)              –
Тича 1948 (Долни чифлик) – Интер (Плачидол)                –
Спартак 1918 (Варна) – Ботев (Нови пазар)                  –
Шумен 1929 (Шумен) – Черноморец (Балчик)                   –
Светкавица Търговище (Тщ) – Две могили (Две могили)        –
Кубрат 2007 (Кубрат) – Бенковски (Бяла, обл.Русе)          –
Химик (Девня)                                             почива

XIII кръг

Две могили (Две могили) – Кубрат 2007 (Кубрат)             –
Черноморец (Балчик) – Светкавица Търговище (Търговище)     –
Ботев (Нови пазар) – Шумен 1929 (Шумен)                    –
Интер (Плачидол) – Спартак 1918 (Варна)                    –
Септември 98 (Тервел) – Тича 1948 (Долни чифлик)           –
Марисан (Русе) – Суворово 1 (Суворово)                     –
Химик (Девня) – Калиакра (Каварна)                         –
Бенковски (Бяла, обл.Русе)                                почива

XIV кръг

Суворово 1 (Суворово) – Химик (Девня)                      –
Тича 1948 (Долни чифлик) – Марисан (Русе)                  –
Спартак 1918 (Варна) – Септември 98 (Тервел)               –
Шумен 1929 (Шумен) – Интер (Плачидол)                      –
Светкавица Търговище (Търговище) – Ботев (Нови пазар)      –
Кубрат 2007 (Кубрат) – Черноморец (Балчик)                 –
Бенковски (Бяла, обл.Русе) – Две могили (Две могили)       –
Калиакра (Каварна)                                        почива

XV кръг

Черноморец (Балчик) – Бенковски (Бяла, обл.Русе)           –
Ботев (Нови пазар) – Кубрат 2007 (Кубрат)                  –
Интер (Плачидол) – Светкавица Търговище (Търговище)        –
Септември 98 (Тервел) – Шумен 1929 (Шумен)                 –
Марисан (Русе) – Спартак 1918 (Варна)                      –
Химик (Девня) – Тича 1948 (Долни чифлик)                   –
Калиакра (Каварна) – Суворово 1 (Суворово)                 –
Две могили (Две могили)                                   почива

XVI кръг

Калиакра (Каварна) – Тича 1948 (Долни чифлик)              –
Химик (Девня) – Спартак 1918 (Варна)                       –
Марисан (Русе) – Шумен 1929 (Шумен)                        –
Септември 98 (Тервел) – Светкавица Търговище (Търговище)   –
Интер (Плачидол) – Кубрат 2007 (Кубрат)                    –
Ботев (Нови пазар) – Бенковски (Бяла, обл.Русе)            –
Черноморец (Балчик) – Две могили (Две могили)              –
Суворово 1 (Суворово)                                     почива

XVII кръг

Две могили (Две могили) – Ботев (Нови пазар)               –
Бенковски (Бяла, обл.Русе) – Интер (Плачидол)              –
Кубрат 2007 (Кубрат) – Септември 98 (Тервел)               –
Светкавица Търговище (Търговище) – Марисан (Русе)          –
Шумен 1929 (Шумен) – Химик (Девня)                         –
Спартак 1918 (Варна) – Калиакра (Каварна)                  –
Тича 1948 (Долни чифлик) – Суворово 1 (Суворово)           –
Черноморец (Балчик)                                       почива

XVIII кръг

Суворово 1 (Суворово) – Спартак 1918 (Варна)               –
Калиакра (Каварна) – Шумен 1929 (Шумен)                    –
Химик (Девня) – Светкавица Търговище (Търговище)           –
Марисан (Русе) – Кубрат 2007 (Кубрат)                      –
Септември 98 (Тервел) – Бенковски (Бяла, обл.Русе)         –
Интер (Плачидол) – Две могили (Две могили)                 –
Ботев (Нови пазар) – Черноморец (Балчик)                   –
Тича 1948 (Долни чифлик)                                  почива

XIX кръг

Черноморец (Балчик) – Интер (Плачидол)                     –
Две могили (Две могили) – Септември 98 (Тервел)            –
Бенковски (Бяла, обл.Русе) – Марисан (Русе)                –
Кубрат 2007 (Кубрат) – Химик (Девня)                       –
Светкавица Търговище (Търговище) – Калиакра (Каварна)      –
Шумен 1929 (Шумен) – Суворово 1 (Суворово)                 –
Спартак 1918 (Варна) – Тича 1948 (Долни чифлик)            –
Ботев (Нови пазар)                                        почива

XX кръг

Тича 1948 (Долни чифлик) – Шумен 1929 (Шумен)              –
Суворово 1 (Суворово) – Светкавица Търговище (Търговище)   –
Калиакра (Каварна) – Кубрат 2007 (Кубрат)                  –
Химик (Девня) – Бенковски (Бяла, обл.Русе)                 –
Марисан (Русе) – Две могили (Две могили)                   –
Септември 98 (Тервел) – Черноморец (Балчик)                –
Интер (Плачидол) – Ботев (Нови пазар)                      –
Спартак 1918 (Варна)                                      почива

XXI кръг

Ботев (Нови пазар) – Септември 98 (Тервел)                 –
Черноморец (Балчик) – Марисан (Русе)                       –
Две могили (Две могили) – Химик (Девня)                    –
Бенковски (Бяла, обл.Русе) – Калиакра (Каварна)            –
Кубрат 2007 (Кубрат) – Суворово 1 (Суворово)               –
Светкавица Търговище (Тщ) – Тича 1948 (Долни чифлик)       –
Шумен 1929 (Шумен) – Спартак 1918 (Варна)                  –
Интер (Плачидол)                                          почива

XXII кръг

Спартак 1918 (Варна) – Светкавица Търговище (Търговище)    –
Тича 1948 (Долни чифлик) – Кубрат 2007 (Кубрат)            –
Суворово 1 (Суворово) – Бенковски (Бяла, обл.Русе)         –
Калиакра (Каварна) – Две могили (Две могили)               –
Химик (Девня) – Черноморец (Балчик)                        –
Марисан (Русе) – Ботев (Нови пазар)                        –
Септември 98 (Тервел) – Интер (Плачидол)                   –
Шумен 1929 (Шумен)                                        почива

XXIII кръг

Интер (Плачидол) – Марисан (Русе)                          –
Ботев (Нови пазар) – Химик (Девня)                         –
Черноморец (Балчик) – Калиакра (Каварна)                   –
Две могили (Две могили) – Суворово 1 (Суворово)            –
Бенковски (Бяла, обл.Русе) – Тича 1948 (Долни чифлик)      –
Кубрат 2007 (Кубрат) – Спартак 1918 (Варна)                –
Светкавица Търговище (Търговище) – Шумен 1929 (Шумен)      –
Септември 98 (Тервел)                                     почива

XXIV кръг

Шумен 1929 (Шумен) – Кубрат 2007 (Кубрат)                  –
Спартак 1918 (Варна) – Бенковски (Бяла, обл.Русе)          –
Тича 1948 (Долни чифлик) – Две могили (Две могили)         –
Суворово 1 (Суворово) – Черноморец (Балчик)                –
Калиакра (Каварна) – Ботев (Нови пазар)                    –
Химик (Девня) – Интер (Плачидол)                           –
Марисан (Русе) – Септември 98 (Тервел)                     –
Светкавица Търговище (Търговище)                          почива

XXV кръг

Септември 98 (Тервел) – Химик (Девня)                      –
Интер (Плачидол) – Калиакра (Каварна)                      –
Ботев (Нови пазар) – Суворово 1 (Суворово)                 –
Черноморец (Балчик) – Тича 1948 (Долни чифлик)             –
Две могили (Две могили) – Спартак 1918 (Варна)             –
Бенковски (Бяла, обл.Русе) – Шумен 1929 (Шумен)            –
Кубрат 2007 (Кубрат) – Светкавица Търговище (Търговище)    –
Марисан (Русе)                                            почива

XXVI кръг

Светкавица Търговище (Тщ) – Бенковски (Бяла, обл.Русе)     –
Шумен 1929 (Шумен) – Две могили (Две могили)               –
Спартак 1918 (Варна) – Черноморец (Балчик)                 –
Тича 1948 (Долни чифлик) – Ботев (Нови пазар)              –
Суворово 1 (Суворово) – Интер (Плачидол)                   –
Калиакра (Каварна) – Септември 98 (Тервел)                 –
Химик (Девня) – Марисан (Русе)                             –
Кубрат 2007 (Кубрат)                                      почива

XXVII кръг

Марисан (Русе) – Калиакра (Каварна)                        –
Септември 98 (Тервел) – Суворово 1 (Суворово)              –
Интер (Плачидол) – Тича 1948 (Долни чифлик)                –
Ботев (Нови пазар) – Спартак 1918 (Варна)                  –
Черноморец (Балчик) – Шумен 1929 (Шумен)                   –
Две могили (Две могили) – Светкавица Търговище (Тщ)        –
Бенковски (Бяла, обл.Русе) – Кубрат 2007 (Кубрат)          –
Химик (Девня)                                             почива

XXVIII кръг

Кубрат 2007 (Кубрат) – Две могили (Две могили)             –
Светкавица Търговище (Търговище) – Черноморец (Балчик)     –
Шумен 1929 (Шумен) – Ботев (Нови пазар)                    –
Спартак 1918 (Варна) – Интер (Плачидол)                    –
Тича 1948 (Долни чифлик) – Септември 98 (Тервел)           –
Суворово 1 (Суворово) – Марисан (Русе)                     –
Калиакра (Каварна) – Химик (Девня)                         –
Бенковски (Бяла, обл.Русе)                                почива

XXIX кръг

Химик (Девня) – Суворово 1 (Суворово)                      –
Марисан (Русе) – Тича 1948 (Долни чифлик)                  –
Септември 98 (Тервел) – Спартак 1918 (Варна)               –
Интер (Плачидол) – Шумен 1929 (Шумен)                      –
Ботев (Нови пазар) – Светкавица Търговище (Търговище)      –
Черноморец (Балчик) – Кубрат 2007 (Кубрат)                 –
Две могили (Две могили) – Бенковски (Бяла, обл.Русе)       –
Калиакра (Каварна)                                        почива

XXX кръг

Бенковски (Бяла, обл.Русе) – Черноморец (Балчик)           –
Кубрат 2007 (Кубрат) – Ботев (Нови пазар)                  –
Светкавица Търговище (Търговище) – Интер (Плачидол)        –
Шумен 1929 (Шумен) – Септември 98 (Тервел)                 –
Спартак 1918 (Варна) – Марисан (Русе)                      –
Тича 1948 (Долни чифлик) – Химик (Девня)                   –
Суворово 1 (Суворово) – Калиакра (Каварна)                 –
Две могили (Две могили)                                   почива