2015-01-15 15:10:00
Халфът на Славия Жереми Мансоро получи наградата на най-добър играч за XIX кръг на "А" група. Халфът бе отличен за трите си гола за победата над Левски с 3:1 преди зимната пауза.
Французинът заяви, че се чувства добре в Славия, но би приел оферата от водещ отбор в България.
"Играем добре срещу големите, те респектират всички, това ни е мотивацията. Особено когато играеш срещу Лудогорец, тогава всички се хвърлят".
"Имам намерение да науча български, който обаче е много труден. Има отбори като Лудогорец, които спокойно могат да играят в първа дивизия на Франция, има и такива които могат да успеят във втората дивизия. Не съм готов да се върна на 100% във Франция".
"Като пристигнах в Бургас помислих, че е като в Истанбул, но после разбрах, че е напълно различно. Постепенно тук започна много да ми харесва. Бих приел оферта от някой от българските грандове/;, завърпи французинът.
