Славия записа победа с 3:0 над Чавдар Етрополе

2011-01-29 16:16:00

"Белите" доиграха мача с 9 души

Славия победи Чавдар Етрополе с 3:0 в контрола. Головете за "белите" паднаха през първата част и бяха дело на Жуниньо, Илия Илиев и Александров. Бразилецът Жуниньо игра в Азербайджан през есента, но сега отново радва феновете на най-стария столичен клуб.

Домакините от "Овча Купел" завършиха мача с 9 човека, след като съдията Николай Йорданов изгони от игра Станислав Карасинкеров и Веселин Ангелов.

Резултатът в мача бе открит още в петата минута, когато Жуниньо с лекота прехвърли вратаря на Чавдар, след като бе останал сам срещу него. В 24-ата минута Илия Илиев се възползва от грешка в отбраната на тима от Етрополе и с хубав удар покачи на 2:0. Крайното 3:0 бе оформено пет минути преди края на първото полувреме, когато младият бранител на “белите” Александров бе най-съобразителен в наказателното поле.

През второто полувреме не се случи нищо интересно, освен червените картони на Карасинкеров и Веселин Ангелов. Карасинкеров бе отстранен с директен червен картон след много грубо нарушение, а Ангелов напусна играта след втори жълт картон в 85-ата минута.