Славия падна от аматьори

2011-01-25 22:12:00

Кокала доволен от подготовката на "белите"

Славия загуби с 0:1 от третодивизионния Пирин Разлог във втората си приятелска среща по време на зимната подготовка в Сандански. През първото полувреме столичани имаха възможност да поведат в резултата, но пропуски направиха Георги Христов и Радослав Димитров.

За състава от Разлог Пандев и Георгиев последователно не успяха да се разпишат във вратата на столичани.

В последните пет минути преди почивката двата отбора имаха сериозни претенции за неотсъдени дузпи, но главният съдия Иван Бабанов не уважи исканията на футболистите и треньорите.

Седем минути преди края младият вратар на "белите" Людмил Зарев фаулира в наказателното поле Фикиин от Пирин и Пандев реализира отсъдената дузпа.

Славия игра в състав: Вълков, Дяков, Генев, Филипов, Сечков, Пеев, Баяно, Том, Димитров, Божов, Христов (Зарев, Дениран, Огнянов, Предев, Илиев, Георгиев, Данило, Желев, Ортега, Байдаков).

Старши треньорът на столичани Емил Велев остана доволен от проведената подготовка в Сандански. "До голяма степен свършихме това, за което бяхме дошли. Сега ни предстои кратък престой в София, а след това заминаваме за Турция", заяви Емил Велев.

На 2 февруари Славия ще пътува турския курорт Анталия, където ще премине втората част от зимната подготовка на "белите".