Спартак победи с 2:1 Бенковски

2010-07-22 16:36:00

Спартак (Пд) победи с 2:1 като гост Бенковски в Пазарджик. Халфът Пламен Коларов вкара първия гол за пловдивчани. В 38-ата минута Бенковски изравни, след като Димитър Дечев засече с шпагат в мрежата. Голмайсторът на Спартак Георги Стоянов с воле заби за 2:1 в последната четвърт на мача.

Бенковски (Пз) – Спартак (Пд) 1:2
Голмайстори: 0:1 – Пламен Коларов 27, 1:1 – Димитър Дечев 38, 1:2 – Георги Стоянов 70

Бенковски: Г.Александров, Геров, Б.Петров, Карабаджаков, Газиев, Д.Дечев, Чунчуков, В.Попов, Еленкин, П.Петев, Трендафилов (Ст.Йонов, Богданов, Анчев, Д.Стоянов, Кокошаров)

Спартак: Цв.Тодоров, Вълчев, Симеонов, Григоров, Апостолов, Мекиков, В.Стефанов, Пл.Коларов, Й.Христов, Чипчев, М.Стефанов (Ст.Здравков, Бахчевански, Димов, Андреев, Генчев, Лупов, Кордов)

Гл. съдия: Цанко Миндалов