Старшата на Славия отстрани Черно море

2010-11-12 11:05:00

Варненци се връщат в мача след 0:2. Гол в последната минута ги изважда от играта

В среща от турнира за Купата на БФС юношите на Черно море, родени през 1993 година, отпаднаха инфарктно с 2:3 от Славия.

Двубоят се игра на изкуствения терен в квартал Овча купел. Докато се пригодят към настилката, варненци вече губеха на почивката с 0:2 с голове в 18-та и 44-та минути.

След почивката треньорът на "моряците" Валентин Станчев направи няколко смени, които се оказаха успешни. Влезлият като резерва Калоян Куцаров изравни резултата с голове в 55-та и 60-та минути.

Мачът се завърза, но в последната минута на редовното време, шансът се усмихна на Славия, които успяха да отбележат решаващ гол, с който продължиха напред в турнира.