Стоичков наказа Славия

2010-11-16 18:58:00

Вторият отбор на "белите" падна от Своге в контрола

Вторият отбор на Славия загуби с 0:1 от Спортист Своге в приятелски мач, игран в София. Единственото попадение за втородивизионния тим отбеляза 18-годишният Дарио Стоичков в 65-та минута на мача.

Старши треньорът на столичани Емил Велев включи в игра общо 17 футболисти, които по-рядко получават шанс за изява в представителния тим през настоящия сезон. Защитникът Богомил Дяков бе единственият от титулярите, който игра едно полувреме за "белите".

Състав на Славия: Емил Петров, Богомил Дяков, Галин Богданов, Кирил Огнянов, Радослав Рангелов, Николай Дюлгеров, Стефан Киков, Спас Георгиев, Иван Цачев, Антонио Павлов, Тодор Колев (Рафаел Барбоса, Цанислав Карасинкеров, Емил Мартинов, Стоян Георгиев, Васев, Байдаков).