Съдия намигна на Тотнъм срещу Локомотив

Начало » Съдия намигна на Тотнъм срещу Локомотив

Многомилионната селекция на Тотнъм имаше нужда от съдийска подкрепа и доста спорна дузпа в последните минути на мача с Локо в Пловдив, за да изравни, а от там и да обърне мача, за да се класира напред в турнира Лига Европа.

Разбира се, англичаните показаха, че притежават сериозна класа, но Локомотив не допусна гол преди почивката.

„Кибритлиите“ от Лондон бяха шокирани след изпълнение на ъглов удар в 71-ата минута, когато влезлият преди секунди Георги Минчев откри резултата.

Съдиите можеха да отсъдят нарушение срещу Мартин Луков в 78-ата минута, но вместо това назначиха дузпа и изгониха Бирсент Карагерен, който изби с ръка от голлинията. Хари Кейн застана зад топката и беше безпощаден – 1:1.

Преди това съдията изгони двама от Локомотив – Диниш за играта с ръка и Карагерен за втори жълт картон, с което на практика реши изхода на двубоя.

Минути след изравнителното попадение резервата Танги Ндомбеле реализира и второ попадение за Тотнъм, който без съдийските подаръци в най-важните моменти, можеше да си се прибере в Лондон, съсредоточен само в кампанията във Висшата лига и купата на Англия.