Този път нямаше срам, представихме се прилично срещу Хърватия

Начало » Този път нямаше срам, представихме се прилично срещу Хърватия

Националният отбор преди мачНационалният отбор на България игра сносно и въпреки загубата срещу Хърватия с 1:2, записа престижен резултат срещу втория в света.

Резервите на Хърватия имаха преимущество, преди почивката, но силни изяви на Вуцов спасиха „трикольорите“ от ранен пасив. От своя страна България разчиташе на бързи контраатаки в сърцето на увлечената до средната линия защита на съперника.

Така в 69-ата минута Десподов откри, но обезумял от радост си съблече фланелката, за което бе изгонен с втори жълт картон. До този момент България беше с човек повече след червения картон на Чалета-Цар.

Малко след това в игра за Хърватия се появиха някои от звездите и резултатът беше обърнат с лекота с голове на Модрич и Крамарич за 4 минути между 76-ата и 80-ата.