2011-04-26 21:42:00
На Армията обявиха седмичната програма
От щаба на ЦСКА обявиха програмата на "армейците" до края на седмицата. "Червените" тренираха днес и ще тренират по веднъж в сряда и четвъртък, а в петък ще се съберат на лагер преди дербито с Локомотив София.
Както е известно в събота вечерта момчетата на Милен Радуканов ще премерят сили с "железничарите", а специалистът е подготвил възстановителна тренировка за "армейците" в неделя сутринта.
Програмата на ПФК ЦСКА в периода 26.04-01.05:
вторник (26.04) – една тренировка от 18:00 ч.
сряда (27.04) – една тренировка от 18:00 ч.
четвъртък (28.04) – една тренировка от 11:00 ч.
петък (29.04) – 13:00 ч. тръгване за лагер
събота ( 30.04) – 21:00 ч. ЦСКА – Локомотив (София), среща от XXІV-я кръг на А група, стадион "Българска армия"
неделя (01.05) – 10:00 ч. възстановителна тренировка