Украинци от Б група биха Славия

2011-02-04 22:12:00

Играчи на Динамо Киев наказаха на два пъти "белите" резерви

Амбициозният тим на Славия загуби поредната си контрола от подготвителния период. "Белите" отстъпиха с 1:4 пред участника в украинската Б група Олександрия.

Участие в мача взеха предимно млади играчи. В десетата минута украинците поведоха с гол на Павло Ксьонс, а 11 по-късно удвоиха с попадение на Олексий Довхий. И двамата голмайстори са преотстъпени от гранда Динамо Киев.

След почивката Велев подмени всички играчи, но в 64-ата минута вратарят Стефано Кунчев изпусна далечен удар, а притичалия Кучук я добута в мрежата за 3:0.

В 76-та минута Спас Георгиев върна едно попадение при добавка. Той взе топката, след като стражът не изби както трябва атрактивен удар на Георги Христов. Минута преди края Йевхен Шупик подложи главата си на центриране от дясно и заби четвъртия гол във вратата на Славия.

Състав на Славия: Людмил Зарев, Богомил Дяков, Кирил Огнянов, Виктор Генев, Виктор Дениран, Георги Желев, Даниел Пеев, Илия Илиев, Жуниор Жуниньо, Йордан Юруков, Дениран Ортега (Стефано Кунчев, Филип Филипов, Мартин Сечков, Георги Христов, Иван Цачев, Радослав Димитров, Спас Георгиев, Стоян Предев,Божидар Васев, Том Маншаров)