2013-11-02 22:05:00
Феновете на Черноморец обещаха мощна подкрепа в Сливен за бургаското дерби.
Обединеният клуб на привържениците на Черноморец Бургас – Сините Акули организира екскурзия за предстощото гостуване на тима в Сливен срещу местния съперник Нефтохимик.
"Шейховете" отхвърлиха поканата на Черноморец, срещата да се играе на стадион "Лазур" и така бургаското дерби остава в града на 100-те войводи.
Фен клубът e осигурил 3 автобуса., а привържениците ще плащат по 4 лева за вход на стадиона. Очакват се и още два автобуса с момчета от школата на клуба.
Бургаското дерби предизвиква още по-голям интерес,след като се разбра, че двубоят няма да бъде предаван и по телевизията.
Срещата между Нефтохимик и Черноморец е на 03 ноември, неделя, от 14:30 часа на стадион "Хаджи Димитър" в град Сливен.
Aвтобусите ще потеглят в 12:00 часа от обичайното си място-пред дома на НХК в центъра на гр. Бургас.