2014-07-14 22:09:00
Футболистите на Хасково се местят в Димитровград. "Червено-белите" ще тренират на стадион "Раковски" до дебюта им в А група. Целта е да се запази тревното покритие до съботния мач с Лудогорец. Двубоят е от 18:30 часа, остава БФС да разреши срещата да се проведе в Хасково.
"Ще окажем пълно съдействие на съседите преди началото на шампионата в елита", каза кметът на Димитровград Иво Димов. Така и местните фенове щели да имат възможност да видят на живо как тренират играчи, които са гледали по телевизията.
Днес бяха картотекирани 16 футболисти в БФС. С договори са новите попълнения Джихат Кямил, Мартин Райнов, Дончо Атанасов, Педро Еуженио и Боян Пейков, информира "Новинар Юг".
Дошлият на проби юноша на Левски Цветелин Тонев е освободен. С отбора продължава да тренира бившият футболист на Марек Николай Хаджиниколов.