Хичо заби, но Касъмпаша не отлепи

2010-11-20 22:22:00

Националът с първи гол в суперлигата на Турция, Иванков се върна на пътя на победата

Николай Димитров вкара първият си гол в турската суперлига при 1:1 за неговия Касъмпаша срещу Генчлербирлиги. Досега Хичо бе вкарвал само срещу слабаци за купата. Бившият левскар откри в последнит есекунди на първото полувреме, но след почивката гостите изравниха. Така голът на Хичо не помогна на Касъмпаша да се отлепи от дъното на класирането. Другият българин в любимия на турския премиер Ердоган клуб – Георги Сърмов, изобщо не влезе в игра.

Бурсаспор на Димитър Иванков се върна на победния път с 2:0 в гостуването на Манисаспор. Преди това шампионите инкасираха поражение от настоящия лидер Трабзонспор и две равенства.